Czas spędzony na półkolonii na basenie jest zaplanowany w blokach tematycznych: sportowych, kreatywnych, artystyczno-manualnych, kulinarnych, naukowych, odkrywczych. Każdego dnia odbywają się zajęcia nauki i doskonalenia pływania na Pływalni Uniwersyteckiej UWM dostosowane do umiejętności dzieci. Zajęcia na basenie wzbogacone są o naukę elementów ratownictwa i bezpiecznego reagowania nad wodą. Dzieci uwielbiają nasze wycieczki do parku trampolin, kina, Teatru, Filharmonii, na kręgle, spotkania z naukowcem, warsztaty robienia pizzy, zabawy w Fotobudce, gry detektywistyczne, olimpiady sportowe, warsztaty ceramiczne i wiele innych, których nie sposób wymienić.
Organizowane przez nas półkolonie dla dzieci w Olsztynie prowadzone są zgodnie z ideą współpracy, działania i tworzenia z wykorzystaniem naturalnego potencjału dzieci. Dzięki temu, iż dzieci nie przynoszą na półkolonie urządzeń elektronicznych ich uwaga skupia się na zabawie i kontakcie z rówieśnikami.
Bazą naszych półkolonii jest Pływalnia Uniwersytecka UWM w Kortowie zlokalizowana w pobliżu większych olsztyńskich osiedli takich jak Jaroty, os. Generałów, czy os. Mleczne. Na półkolonie na basenie łatwo dojechać z Dorotowa, Stawigudy, Gietrzwałdu czy Tomaszkowa.

 

 

 

Bieżący program znajdziesz tu:

https://polkolonienabasenie.pl/2022/10/10/polkolonie-na-basenie-dla-dzieci-i-mlodziezy-ferie-zima-2023/